Dom i Wnętrze

Biesiaduj stylowo – wybierz piękne sztućce!

1.73KViews

Wspólne posiłki w gronie rodziny czy znajomych to doskonały sposób na spędzanie czasu. Chcąc zadbać o odpowiednią atmosferę skupmy się nie tylko na wyśmienitych daniach i napojach, ale również na eleganckich sztućcach i elementach wystroju stołu. Jaki komplet sztućców wybrać, aby mieć pewność ich wysokiej jakości i klasy?

Sztućce odpowiednie na każdą okazję

Decydując się na kupno sztućców powinniśmy mieć na uwadze nie tylko ich piękny wygląd, ale również odpowiednie materiały. Ciekawą ofertę zaproponują nam topowi producenci – sztućće Gerlach łączą w sobie doskonałe parametry techniczne, jak i ciekawe wzornictwo. Sztućce te tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która nie tylko jest zabezpieczona przed wilgocią, ale też odporna na ogniska rdzy. Piękne sztućce oferowane przez producenta są odpowiednio wyważone i profilowane, przez co doskonale leżą w dłoni, a spożywanie posiłków dzięki nim staje się jeszcze przyjemniejsze.

Jakie sztućce znajdziemy w sklepie?

Zazwyczaj szukamy klasycznych zestawów składających się z noży, widelców, łyżek i łyżeczek do herbaty. Wśród najpopularniejszych wymienia się komplety posiadające 24 elementy (czyli po 6 noży, widelców, etc.). W ofercie producentów znajdziemy jednak znacznie więcej – w tym również komplety, w skład których wchodzi 68 elementów! To idealne rozwiązanie dla dużych rodzin czy domów, gdzie często przyjmowani są goście. W ofercie producentów bez trudu znajdziemy również komplety dedykowane najmłodszym – są to sztućce zdobione wizerunkami zwierząt. Z pewnością takie sztućce przypadną najmłodszym do gustu i sprawią, że każdy posiłek będzie smakował lepiej! Uzupełnieniem na stole mogą okazać się zestawy łyżeczek do herbaty, widelczyków do ciast. Podczas przyjęcia sprawdzą się także łyżki do sałat oraz łopatka do ciasta.