Dom i Wnętrze

Eleganckie meble na duży taras

2.03KViews

Przestrzeń tarasu czy ogrodu to idealne miejsce to odpoczynku i relaksu. Taras czy ogród mogą być wykorzystywane na wiele sposobów: jako miejsce wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, przestrzeń, w której będziemy podawać posiłki czy spotykać się w gronie rodziny. Aranżując to miejsce znajdźmy meble na duży taras – mogą być to meble wypoczynkowe, jadalne lub kawowe. Które okażą się najlepsze?

Technorattanowe meble na duży taras

Szukając eleganckich mebli warto postawić na komplety technorattanowe. Technorattanowe meble na duży taras to rozwiązanie uniwersalne – współcześnie meble technorattanowe tworzone są z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wnikanie brudu. Wierzch mebla technorattanowego pokrywa syntetyczna plecionka o nieporowatej strukturze. Taki materiał czyści się bez problemów, przez co meble od razu są gotowe do użytku. Technorattan jest tworzywem zabezpieczonym przed silnym promieniowaniem UV – oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania jego kolor nie zmienia się. Stelaże mebli technorattanowych wykonywane są z lekkiego aluminium – meble na duży taras z takimi stelażami są lekkie, a ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia żadnego problemu. Aluminium jest malowane proszkowo – oznacza to, że tworzywo to jest zabezpieczone przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy.

Modułowe meble na duży taras

Innym ciekawym rozwiązaniem są modułowe meble na duży taras – ich budowa pozwala na użytkowanie elementów kompletu razem lub osobno. Jest to możliwe dzięki niewielkim złączkom. Meble modułowe dają możliwość kreatywnego podejścia do przestrzeni, zmieniania jej i dopasowywania do naszych potrzeb. Kolekcje modułowe to kwintesencja nowoczesności – zarówno przez swoją funkcjonalność, jak i wykorzystane materiały.

 

 

 

root_809
the authorroot_809