Ciekawe

Wilki masarskie – nowoczesne maszyny do mielenia mięsa 

1.3KViews

Wilk masarski to maszyna, która znacząco ułatwia mielenie mięsa, a także innych artykułów spożywczych. Powstała  z myślą o użytku w masarniach i innych zakładach przetwórstwa mięsnego, w których zdecydowanie usprawnia pracę i przyspiesza proces przetwarzania mięsa. W ERY Food Machinery posiadamy wiele różnych rodzajów tego sprzętu o różnej mocy i pojemności, dzięki czemu trafiamy z naszą ofertą zarówno do wielkich zakładów masarskich jak i małych lokali gastronomicznych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak możesz wykorzystać wilki masarskie w swojej firmie.

Zalety wilków masarskich

Proponowane przez nas wilki masarskie można używać do przetwarzania skór surowych i do rozdrabniania różnego rodzaju mięsa mrożonego, surowego i gotowanego, jak również do serów czy ryb. Te uniwersalne maszyny znajdą zastosowanie w różnego rodzaju zakładach. Wszystkie maszyny z naszego asortymentu to sprzęt najwyższej klasy przystosowany do codziennej wielogodzinnej pracy. Mimo ogromnej wydajności i dużej sile są to urządzenia proste w obsłudze i łatwo je demontować w celu wyczyszczenia. Użyte do produkcji trwałe i mocne materiały sprawiają, że są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych, co jest niezwykle ważne podczas obcowania z żywnością, gdyż nie wpływają  w żaden sposób na bezpieczeństwo, smak i inne właściwości rozdrabnianej żywności.

Pełna oferta maszyn masarskich

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami dostępnymi na naszej stronie internetowej. W ERY Food Machinery znajdziesz najwyższej klasy maszyny masarskie i inne urządzenia do obróbki i przetwarzania żywności. Zaopatrzysz się u nas  w profesjonalne i nowoczesne maszyny, które ułatwią pracę tobie  i twoim pracownikom. W naszej ofercie znajdziesz również używany sprzęt w korzystniejszych cenach. Nie oznacza to oczywiście, że jest on w gorszym stanie. Stale serwisujemy nasze maszyny, aby po trafieniu do klienta służyły mu maksymalną wydajnością przez wiele lat. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – ERY Food Machinery.

 

root_809
the authorroot_809