Dom i Wnętrze

Zacienienie miejsca wypoczynkowego – parasol ogrodowy

1.73KViews

Ogród czy taras to idealne miejsca do wypoczynku: wystarcza dopasowane do naszych potrzeb meble ogrodowe oraz parasol ogrodowy. Szukając tych elementów musimy być jednak świadomi, że estetyka to nie wszystko: produkty te muszą być przede wszystkim wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia, ścieranie. Jakie produkty oferują nam dzisiaj producenci?

Tradycyjne elementy wyposażenia tarasu w nowej odsłonie

Nowoczesna przestrzeń wypoczynkowa na tarasie czy w ogrodzie to przede wszystkim przestrzeń dopasowana do naszych potrzeb i ilości miejsca. W kompletach meblowych znajdziemy dość elementów, aby bez trudu zaaranżować niewielkie balkony, średniej wielkości tarasy czy obszerne ogrody. Jednymi z najchętniej wybieranych są meble technorattanowe, których materiał wierzchni do złudzenia imituje naturalny rotang. Meble takie znajdziesz w sklepie gardenspace.pl.

W trakcie wypoczynku na świeżym powietrzu niezwykle ważna jest ochrona przed słońcem. W tym celu warto kupić parasol ogrodowy, którego szeroka czasza pozwoli nam stworzyć strefę cienia w miejscu wypoczynkowym. Nowoczesny parasol ogrodowy zaskoczy nas pod wieloma względami: produkt ten tworzony jest z myślą o wygodzie użytkownika. Parasol ogrodowy posiada wiele punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia do naszych potrzeb.

Jak skonstruowany jest parasol ogrodowy?

Nowoczesny parasol ogrodowy zaprojektowany jest w taki sposób, aby nie tylko był łatwy w użyciu, ale też odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Parasol ogrodowy posiada stelaż aluminiowy malowany proszkowo – taka konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci i rdzą. Na szczycie stelaża umieszcza się czasze wykonane z tkaniny poliestrowej. Tkanina ochroni nas nie tylko przed silnym słońcem, ale również przed deszczem.

root_809
the authorroot_809