Ciekawe

Dostęp do kursów na platformie edukacyjnej

815Views

Platformy edukacyjne wykorzystywane są przez coraz większe grono osób. Tak, chcemy inwestować w swoje umiejętności zawodowe, poszerzać horyzonty, dzięki którym możemy dokonać jeszcze większych, lepszych rzeczy. Szkolenia dostępne na platformach edukacyjnych oferowane są dla wszystkich.

Kurs Autocad dla architektów i nie tylko

To właśnie na takich platformach edukacyjnych znaleźć można kurs Autocad. Szkolenie pozwalające poznać dobrze program architektoniczny od podstaw, gdzie będzie można m.in. nauczyć się tworzenia różnorodnych rysunków obiektów. Tematyka wydaje się na pierwszy rzut oka nieco skomplikowana, ale jeżeli ktoś chciałby odnaleźć się w branży architektonicznej, to koniecznie powinien zapoznać się z tą tematyką. Projekty architektoniczne przenoszą się teraz bowiem w całości do świata wirtualnego, pozwalając na zaprezentowanie swoich myśli w zdecydowanie lepszy sposób.

Rysunki w świecie wirtualnym

Jak tworzy się rysunki w świecie wirtualnym? Odpowiedź można znaleźć właśnie podczas tego szkolenia. Po zapoznaniu się z całościowym interfejsem, użytkownicy przechodzą do kolejnych kroków. Wśród omawianych tematów można wymienić: tworzenie nowego rysunku standardowego i opartego na szablonie, wykorzystanie kreatora do tworzenia nowego rysunku. Uczestnicy kursu dowiedzą się również, jak rysuje się obiekty liniowe, tworzy krzywe, jakie są podstawowe narzędzia wyboru obiektów, na czym polega wymiarowanie odległości, a także wymiarowanie kątów, jak również tworzenie styli wymiarowania, itp. 

 

root_809
the authorroot_809
teachers.org kst.org denogrody.pl