Dom i Wnętrze

Niebanalnie urządzone mieszkanie – jaki stół wybrać?

464Views

Mieszkania blokowe warto urządzić ze smakiem, ale też zgodnie z obowiązującymi trendami. Szukając kolejnych mebli i dodatków, warto pamiętać o kupnie stołu. Jakie stoły i stoliki proponują topowi projektanci? O czym warto pamiętać, kupując nowoczesny stół?

Jakie stoły do mieszkania wybrać?

Szeroki wybór stołów sprawia, że możliwe jest dopasowanie konkretnego produktu do danej przestrzeni. Stoły dedykowane są przede wszystkim do jadalni – są to duże meble, które w zależności od modelu mogą być również dodatkowo rozłożone. W ten sposób możliwe stanie się podejmowanie większej ilości gości. Stoły to również stoliki kawowe, zarówno te większe, jak i mniejsze – są idealnym uzupełnieniem salonów i pokojów dziennych. Praktyczne stoliki kawowe umożliwiają wygodne podejmowanie gości na kawie, ale też umożliwiają posiadanie niezbędnych w czasie relaksu przedmiotów blisko siebie (np. pilotów do telewizora, gazety, książki). Stoły tworzone są z różnorodnych materiałów – wśród najchętniej wybieranych wymienia się stoły szklane, wykonane ze szkła hartowanego, wysoce odpornego na ścieranie i uszkodzenia.

Nowoczesne stoły w mieszkaniach

Decydując się na zaaranżowanie mieszkania w nowoczesnym stylu, warto postawić na stoły nowoczesne. Stoły tworzone zgodnie z obowiązującymi trendami to przede wszystkim stoły z blatami z naturalnego, litego drewna. Takie meble przyciągają wzrok i świetnie wpisują się w stylistykę loftową czy skandynawską. Stoły nowoczesne to również stoły ze szklanymi blatami, które idealnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. Przezroczysty blat sprawi, że pomieszczenie wyda się optycznie większe. Stoły o szklanych blatach oparte są najczęściej na lekkich, aluminiowych stelażach, zabezpieczonych przed ścieraniem i odkształcaniem. Stoły takie doskonale uzupełnią nowoczesne wnętrza.

 

 

root_809
the authorroot_809