Dom i Wnętrze

Stół ogrodowy aluminiowy – lekki mebel na lato

776Views

Meble ogrodowe aluminiowe to strzał w dziesiątkę, kiedy oczekujemy wysokiej jakości i elegancji. Stół ogrodowy aluminiowy jest meblem chętnie wybieranym, który sprawdzi się zarówno w ogrodach, jak i na dużych tarasach. Jak wykorzystać ten mebel w konkretnych aranżacjach?

Stół ogrodowy aluminiowy w letniej jadalni

Stworzenie w ogrodzie letniej jadalni to nic trudnego – stół ogrodowy aluminiowy, wygodne krzesła oraz sofa ogrodowa stworzą idealny komplet, który pozwoli odpoczywać tak, jak tego pragniemy. Stół ogrodowy aluminiowy z drewnianym blatem jest bez wątpienia hitem ostatnich lat – stół taki zachwyca proporcjami, trwałością, zastosowanymi materiałami. Konstrukcja aluminiowa odznacza się lekkością, dodatkowo aluminium jest malowane proszkowo, co chroni je przed wilgocią oraz korozją. Blat z drewna tekowego przyciąga wzrok – niebanalne usłojenie oraz ciekawa kolorystyka nadaje tu charakteru! W letniej jadalni warto podawać śniadania i obiady, jak również zapraszać znajomych do wspólnego spędzania czasu wieczorami, przy grillu. Stół wystarczy udekorować bieżnikiem czy też wazonem ze świeżymi kwiatami. Wieczorami na stole warto położyć lampiony.

Stół ogrodowy aluminiowy w przestrzeni kawowej

Niewielki ogród również może być miejscem relaksu – w aranżacji pomoże kawowy stół ogrodowy aluminiowy. Nowoczesne stoły kawowe zaskakują – wśród najciekawszych modeli warto wymienić stoły z blatami z drewna eukaliptusowego. Drewno eukaliptusa jest jasne, przez co doskonale komponuje się z ciemniejszą ramą stelaża mebla. Stoliki takie warto uzupełnić oryginalnymi krzesłami, w których siedziska i oparcia tworzone są z trwałej liny polipropylenowej. Krzesła takie doskonale sprawdzą się w nowoczesnej aranżacji i nadadzą charakteru otoczeniu.

root_809
the authorroot_809