Motoryzacja

TIR-y używane na giełdzie – gdzie zdobyć?

612Views

W dzisiejszych czasach, gdzie nowe samochody ciężarowe są niezwykle drogie rynek używanych pojazdów dostawczych prężnie się rozwija. Z tego tytułu można spotkać coraz więcej osób, które są zainteresowane zakupem ciężarówek z rynku wtórnego. TIR-y używane na giełdzie mogą być bardzo wartościowymi pojazdami, które przemierzą jeszcze setki tysięcy kilometrów. Jednak czasem zdarzają się pułapki, w które żaden przedsiębiorca nie chciałby wpaść. Jak wybrać dobrze?

Giełda DBK – używane ciągniki siodłowe z niskim przebiegiem

 

Decydując się na samochody ciężarowe z rynku wtórnego warto przemyśleć zakup znanych i cenionych firm. Z reguły to właśnie samochody takich marek jak Volvo, DAF czy MAN wytrzymują największą eksploatację. W takiej sytuacji zakup pojazdów używanych może być wspaniałą inwestycją, w której za dobrą cenę przedsiębiorca otrzymuje wysokiej jakości pojazd, z którym zrealizuje jeszcze nie jedno zlecenie. Takie pojazdy oferuje Giełda DBK, która bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich usług. Mechanicy dokładnie sprawdzają każdy pojazd przed sprzedażą dzięki czemu klienci są zawsze zadowoleni z zakupionych pojazdów.

TIR-y używane pochodzące od sprzedawców prywatnych bardzo często są oferowane w nieskazitelnym stanie, który jest takim tylko z pozoru. Niejednokrotnie zdarzyła się sytuacja, w której takie samochody okazywały się posiadać wewnętrzne usterki, które doprowadzały do kosztownych napraw. Dlatego przed zakupem takich pojazdów warto je bardzo dobrze sprawdzić. Jeżeli nie jest się pewnym zakupu zawsze można udać się na giełdę taką jak Giełda DBK, w której pracują profesjonaliści znający się na rzeczy.

Podsumowanie

 

Używane samochody ciężarowe pochodzące z Giełdy DBK są pewnym zakupem, z którego wszyscy klienci są zadowoleni. Wystarczy tylko dokładnie przeanalizować opinie klientów, którzy bardzo chwalą podejście i jakość sprzedawanych samochodów. Wszystkie z nich można wstępnie obejrzeć przez giełdę internetową i ewentualnie zarezerwować.

root_809
the authorroot_809