Zdrowie i Uroda

Manicure żelowy paznokci

617Views

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszy się metoda żelowa zdobienia paznokci. Jest to najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które lubią manicure utwardzany lampą.

Jak wygląda metoda żelowa?

Warto zdecydować się na żel, ponieważ paznokcie mogą utrzymać piękny wygląd nawet ponad miesiąc. Coraz więcej kobiet korzysta z tej metody, ponieważ takie paznokcie prezentują się niezwykle efektownie i zjawiskowo. Metoda żelowa zdobienia paznokci nie jest zbytnio skomplikowana, dlatego każdy może ją wykonać samodzielnie w domu. Potrzebne będą jednak akcesoria do stylizacji paznokci oraz odpowiedni zestaw urządzeń. W tym artykule wyjaśnimy, czym jest metoda żelowa zdobienia paznokci i kiedy się na nią zdecydować. Podstawą jest oczywiście żel wysokiej jakości, ponieważ bez niego nie da się wykonać ładnych paznokci żelowych. Najlepiej zakupić żel w sprawdzonym i renomowanym sklepie, który wiele lat działa na rynku i cieszy się dobrą opinią. Jeśli żel będzie wystarczająco trwały to manicure utrzyma się przynajmniej kilka tygodni. Można też uzyskać naturalny efekt, ale trzeba wybrać właściwy materiał do stylizacji.

Wybór żelu

Dobrym wyborem będzie żel bezbarwny do paznokci. Gust kobiet jest bardzo wymagający, dlatego ciężko spełnić ich oczekiwania. Mało doświadczone osoby powinny skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki, u której można wykonać manicure żelowy. Cena zrobienia paznokci żelowych wynosi około 400-500 zł. Na ostateczną cenę mają wpływ różne czynniki, takie jak doświadczenie kosmetyczki oraz wielkość miasta. Manicure żelowy jest obecnie prawie tak samo popularny jak manicure hybrydowy. Metoda żelowa przygotowania paznokci zakłada wykorzystanie nowoczesnych lamp UV/LED.

Zalety metody żelowej

U kobiet, które mają krótkie i łamliwe paznokcie, manicure żelowy sprawdzi się idealnie. Wystarczy użyć żelu wysokiej jakości, a manicure wytrzyma ponad miesiąc. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że paznokcie można również przedłużyć przy użyciu żelowej metody. Osoby, które same robią paznokcie muszą pamięć o kilku ważnych zasadach. Podstawą jest odpowiednie przygotowanie, czyli dezynfekcja dłoni. Paznokcie trzeba spiłować na odpowiednią długość i dopiero później można odtłuścić płytkę paznokcia. Należy pamiętać, że bazę nakładamy na sam początek. Większość osób może sobie pozwolić na takie paznokcie, ponieważ metoda żelowa nie jest zbytnio skomplikowana. Na uwagę zasługuje fakt, że metoda żelowa jest w rzeczywistości bardzo prosta do wykonania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda żelowa zdobienia paznokci.

root_809
the authorroot_809