Dom i Wnętrze

Promiennik gazowy – hit w modnych ogrodach

449Views

Ogrody otaczające nowo powstałe domy są dopracowane w detalach. Znajdują się na nich nie tylko wygodne meble, parasole i zadaszenia, ale również urządzenia podnoszące komfort wypoczynku i umilające czas spędzany w ogrodzie – grille gazowe, paleniska oraz promienniki gazowe. Czym są nowoczesne promienniki? Dlaczego warto mieć tego typu sprzęt na swojej posesji? Sprawdź!

Ciepła i przytulna strefa relaksu

Kochasz spędzać wieczory na tarasie? Chłód nie będzie już zakłócał romantycznych wieczorów spędzanych pod rozgwieżdżonym niebem! Promiennik gazowy skutecznie podniesie temperaturę powietrza i subtelnie rozświetli przestrzeń. Promiennik to nowoczesne urządzenie grzewcze przystosowane do zewnętrznego użytku. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz modele elektryczne i gazowe. Największą popularnością cieszą się promienniki zasilane gazem. Przyjazne planecie urządzenia zapewniają efektywne działanie przy minimalnym zużyciu energii.

Innowacyjne promienniki w formie parasoli grzewczych pięknie prezentują się po zmroku. Przyjemne ciepło rozchodzi się natychmiastowo po włączeniu urządzenia. Promienniki nie wytwarzają dymu ani iskier, więc ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Nad bezpieczeństwem procesu spalania czuwają specjalne systemy. Więcej na temat mechanizmu działania urządzeń przeczytasz na stronie gardenspace.sk.

W jakich miejscach możesz ustawić promiennik?

Promienniki gazowe mogą być ustawione na otwartej przestrzeni (na przykład trawniku za domem) oraz w altanach, na balkonach, na tarasach i w ogrodach zimowych. Urządzenia zasilane butlą gazową są bezprzewodowe, więc nie ograniczają Cię żadne przewody.

 

root_809
the authorroot_809